Proteinové cukroví

Koupila jsem si krásnou silikonovou formičku ve tvaru lístků na čokoládové bonbóny, tak jsem jí chtěla nějak využít. Skvělá svačinka po silovém tréninku.

Oříšky vložíme do sekáčku a rozemeleme na hrubší prášek. Přidáme datle a rozinky, protein a meleme dokud se zcela nepromísí. Po lžících přidáváme mandlové mléko a v sekáčku stále meleme do těstové konzistence. Hmotu pak vyndáme do misky a promačkáme rukama. Rozdělíme na kousky, které pak tvarujeme do kliček či jiných tvarů dle fantazie a možností. Necháme ztuhnout chvíli v mrazáku. Nejlépe chutnají vytažené z lednice!

O autorovi

Kateřina Blažčíková

Katy se stravuje rostlinnou stravou od roku 2012 a rozhodla se tak ze zdravotních i etických důvodů. Zdravá strava a sport jsou od 16 let jejím velkým koníčkem. Nejvíce propadla fitness a vzhlédla se v osvalené atletické ženské postavě. Byla pro ni tedy výzva zjistit, zda bude možné na rostlinné stravě budovat svalovou hmotu a závodit v kategorii bikini fitness. Podařilo se jí to díky vzdělání a tvrdé dřině a nyní předává svoje zkušenost a znalosti dál formou on-line koučinku, ale také články, youtube videi a příspěvky na sociálních sítích.


>