Supergreens svěží mátová bowl s granolou

Rychlé a svěží smoothie bowl! To je dnešní inspirace. Pokud nejste fandové klasických smoothies na pití a taky raději jídlo jíte a koušete, než jen pijete, tento recept je přímo pro vás. V letních dnech osvěží a zároveň zasytí. Navíc si každý může bowl přizpůsobit dle chuti.

supergreens-svezi-matova-bowl-s-granolou-lzicka

Ingredience na 1 porci

supergreens-svezi-matova-bowl-s-granolou-produkty-tofu-greens-granola-protein

Tento postup se vám bude líbit, jelikož jednoduše spolu vše smícháme, přidáme trochu vody a rozmixujeme. Smoothie bowl bude krásně hustá a krémová. Dozdobíme granolou a můžeme přidat ořechy, ovoce nebo například zasypat skořicí.

TIP: Opět zkuste trochu experimentovat. Potřebujete více bílkovin? Přidejte protein! Dáváte bowl po tréninku a potřebujete více sacharidů? Přidejte zmražený banán nebo například mango, které má více sacharidů. No a pokud potřebujete naopak ušetřit nějaké kalorie, nebojte se nahradit část ovoce například cuketou❤️

supergreens-miska-matova-bowl-s-granolou-lzicka

Nutriční hodnoty – na 1 porci s granolou

Energetická hodnota kcal

Bílkoviny (g) 

Sacharidy (g)

Tuky (g)

292

27

21

10

O autorovi

    Amálie Foltýnová

    Amy byla od malička vedena ke sportu a pohybu a časem si našla vášeň také ke zdravé stravě. Samozřejmě nic nebylo ze dne na den. Ke správně vybalancovanému zdravému stylu vedla dlouhá cesta, ale teď je nedílnou součástí jejího života. Krom fitka nebo domácího posilování miluje jógu, dlouhé procházky a péči o tělo jak fyzicky, tak psychicky. A co má úplně nejraději? Plný talíř barev vyvážené stravy a spokojeného bříška k tomu!


    >