Borůvkové proteinové lívance

Máte za představou nadýchaných, sladkých borůvkových lívanců kalorickou bombu, která neprospěje vašemu zdraví ani štíhlé linii? Tak tenhle recept vám rozhodně změní perspektivu. 😉

Nejen že si pochutnáte na úžasné syté snídani, ale získáte také velké množství vlákniny, bílkovin a antioxidantů, které vás nabijí energií a přispějí k vašim fitness cílům. 😉 Tak hurá do nich!

boruvkove-proteinove-livance

1 porce, příprava 25 minut

Ovesné vločky smícháme s kypřícím práškem a proteinem. Přidáme asi půl hrníčku vody, banán a umixujeme dohladka. Vmícháme hrst borůvek.

Pánev si rozpálíme a potřeme kokosovým olejem. Rozprostřeme na ni těsto do tvaru lívanců a pečeme z obou stran dozlatova.

Hotové lívance dáme na talíř, dozdobíme je jogurtem nebo třeba arašídovým máslem a posypeme dalšími čerstvými borůvkami.

Dobrou chuť!

boruvkove-proteinove-livance-s-mandlovym-maslem
O autorovi

Kateřina Blažčíková

Katy se stravuje rostlinnou stravou od roku 2012 a rozhodla se tak ze zdravotních i etických důvodů. Zdravá strava a sport jsou od 16 let jejím velkým koníčkem. Nejvíce propadla fitness a vzhlédla se v osvalené atletické ženské postavě. Byla pro ni tedy výzva zjistit, zda bude možné na rostlinné stravě budovat svalovou hmotu a závodit v kategorii bikini fitness. Podařilo se jí to díky vzdělání a tvrdé dřině a nyní předává svoje zkušenost a znalosti dál formou on-line koučinku, ale také články, youtube videi a příspěvky na sociálních sítích.


>