• Domů  / 
  • Nápoje
  •  /  Hruškovo-mandarinkové green smoothie

Hruškovo-mandarinkové green smoothie

Když potřebujete doplnit energii a živiny po tréninku, koktejl je ideální varianta. Napumpuje vás okamžitě živinami a zároveň zasytí. V následujícím receptu si namícháme přímo energetickou a výživovou bombu!

Tenhle sladký a krémový koktejl je přesně to, co právě potřebujete.

Hrušky – zralé sladké hrušky, jak už jejich chuť napovídá, obsahují velké množství jednoduchých cukrů. Ty jsou důležité ihned po tréninku na doplnění glykogenových rezerv a jako okamžitá energie pro svaly. Napomůžeme tak dokonalé regeneraci.

Mandarinky – obsahují vitamín C, který je také důležitý k obnově svalových vláken. Je to především antioxidant, který vás chrání před nachlazením a urychluje látkovou výměnu.

Kokosová voda – o té jsme si psali podrobně ZDE. Ale jen pro vypíchnutí toho nejdůležitějšího – obsahuje elektrolyty, které odcházejí z těla ven během tréninku potem. A tak je důležité je zase doplnit.

Konopná semínka – obsahují Omega 3 a 6 mastné kyseliny. Ty podporují spalování podkožního tuku. Konopná semínka jsou pro nás také přínosná díky vysokému obsahu bílkovin.

Špenát – co si budeme povídat. On ten Pepek věděl, co dělá. Chlorofyl, vláknina, vápník, bílkoviny. Špenát úžasně detoxikuje a alkalizuje.

Porce 1, příprava 2 minuty

Všechny ingredience vložíme do mixéru a umixujeme na krémový koktejl.

Nutriční hodnoty – 1 porce

Energetická hodnota Kj / Kcal

Bílkoviny (g) 

Sacharidy (g)

Tuky (g)

1012 / 241

8

45

4

1 Komentář

Zanechte komentář: