Narozeninová pěna

Začíná sluníčková doba plná pikniků, garden party a grilovaček! A k tomu patří také lehké dezerty a sladké tečky nakonec. A zdravé mlsání, které zároveň uspokojí chuťové buňky, je ideální. Ale nebojte. I když se pěna jmenuje narozeninová, nemusíte ji podávat pouze na oslavu narozenin! Zabere minimum času, takže ji můžete dělat na denním pořádku☺️. A navíc vám přinese nálož bílkovin. 

narozeninova-pena-s-boruvkami-logo

Ingredience na 2 porce

proteinovy-dezert-pena

Cizrnu, banán, mléko, kešu máslo a mandlový extrakt rozmixujeme dohladka. Vmícháme protein a kokosovou mouku.  Na závěr přidáme kakaové boby a zamícháme. Naservírujeme do skleniček a dozdobíme dortovými kuličkami.

TIP: Nejlépe chutná vychlazená z lednice!

narozeninova-pena-proteinova

Nutriční hodnoty – na 1 porci

Energetická hodnota Kj / Kcal

Bílkoviny (g) 

Sacharidy (g)

Tuky (g)

1284 / 307

21

27

12

O autorovi

    Amálie Foltýnová

    Amy byla od malička vedena ke sportu a pohybu a časem si našla vášeň také ke zdravé stravě. Samozřejmě nic nebylo ze dne na den. Ke správně vybalancovanému zdravému stylu vedla dlouhá cesta, ale teď je nedílnou součástí jejího života. Krom fitka nebo domácího posilování miluje jógu, dlouhé procházky a péči o tělo jak fyzicky, tak psychicky. A co má úplně nejraději? Plný talíř barev vyvážené stravy a spokojeného bříška k tomu!


    >