Čokoládová bowl s proteinovou granolou

Určitě nejeden z vás už vyzkoušel slavné fazolové brownies. A co takhle fazole použít do smoothie bowl? Udělají úžasnou strukturu za málo kalorií, chuť fazolí v nich vůbec nepoznáte. A navíc díky nim dostaneme do těla jak bílkoviny, tak i množství vlákniny, která je pro naše trávení důležitá. Bílkoviny ještě podtrhneme proteinem z hnědé rýže.

cokoladova-bowl-s-proteinovou-granolou

Ingredience na 1 porci

Fazole důkladně propláchneme pod vodou a společně s banánem rozmixujeme. Přidáme protein, maca prášek a kakao. Dle hustoty naředíme vodou nebo mlékem a společně promixujeme. Dozdobíme proteinovou granolou a oblíbeným ovocem.

cokoladova-bowl-s-proteinovou-granolou-s-produkty-veganza

TIP: Pokud si bowl budete chtít dát na snídani, doporučuji udělat večer a dát do lednice přes noc. Vychlazená chutná ještě lépe. Anebo pokud máte zásoby zmrzlého banánu, místo klasického fazole rozmixujte s mraženým a bowl krásně osvěží.

cokoladova-bowl-s-proteinovou-granolou-na-lzicce

Nutriční hodnoty – na 1 porci s granolou

Energetická hodnota kcal

Bílkoviny (g) 

Sacharidy (g)

Tuky (g)

432

31

49

8

O autorovi

    Amálie Foltýnová

    Amy byla od malička vedena ke sportu a pohybu a časem si našla vášeň také ke zdravé stravě. Samozřejmě nic nebylo ze dne na den. Ke správně vybalancovanému zdravému stylu vedla dlouhá cesta, ale teď je nedílnou součástí jejího života. Krom fitka nebo domácího posilování miluje jógu, dlouhé procházky a péči o tělo jak fyzicky, tak psychicky. A co má úplně nejraději? Plný talíř barev vyvážené stravy a spokojeného bříška k tomu!


    >