Rozhovory

Jessica Ortiz - bikini fitness

Jessica se stala vegankou, protože už nechtěla dál podporovat utrpění zvířat a rozhodla se bojovat za lepší svět. Chce ukázat lidem prostřednictvím svých vynikajících výsledků ve fitness, že i na rostlinné stravě může být člověk silný a vypadat skvěle.

 


Mark Kerul - atlet kalistheniky

Mark je velmi sympatický a charismatický mladý muž, který šíří motivaci všude kolem sebe. Věnuje se kalisthenice, cože je posilování s vlastním tělem a k tomu se stravuje převážně ovocem. No podívejte se a přečtěte si sami, jaké s tím má výsledky!

 


Yolanda Presswookd - bikini fitness

Yolanda je manželka, matka a zároveň velmi ambiciózní silná žena, která se nebojí žádné výzvy. Pro rostlinnou stravu se rozhodla ze zdravotních důvodů, ale má také silné etické cítění. Seznamte se s její životní cestou blíže prostřednictvím tohoto rozhovoru.


Silvie Beránková - bikini fitness

Silve je neuvěřitelnou motivací pro každého, kdo chce být fit se zdravou stravou a pohybem. Vášeň pro tento životní styl z ní přímo srší. Je už dlouhých 18 let na rostlinné stravě a díky tomu je velmi pozitiní, plná energie a v neposlední řadě má krásnou postavu a zdravé tělo.


Samantha Shorkey - bikini fitness

Seznamte se s kráskou Samanthou, která pochází z Vancouvru a už několik let se věnuje posilování. Loni začala závodit v kategorii bikini fitness. Je nádherným důkazem toho, jak na rostlinné stravě může žena budovat svaly a k tomu vypadat krásně a mladě.