O cvičení

Naboso

Napadlo by vás, že boty limitují plný potenciál vašeho výkonu? Zkuste se občas proběhnout naboso. Poznáte svaly, o kterých jste ani netušili.
 
 

Posilujte tělo, utužujte zdraví

Pokud Vás do teď posilovna spíše děsila a říkali jste si, že to není nic pro vás, zkuste si přečíst tento článek a třeba změníte názor. Možná vás překvapí, kolik benefitů můžete pravidelným cvičením získat.


Motivace pro Vás - vegani jsou SEXY!


Podívejte se na fotky profesionálních vegan kulturistů, fitness modelek a modelů. Nakopněte tak svou motivaci a přesvěčte se, že vegani mohou být opravdu sexy!


Jak začít


Už jsme si obecně řekli, proč je začlenění pohybových aktivit do našeho života důležité. Pro některé už je to samozřejmostí, pro některé neustálí boj a pro některé zapovězené téma. Pojďme si tedy říct, jak si najít vlastní cestu k aktivnímu životnímu stylu v pěti krocích.

 


Proč je pohyb důležitý

Rozhodli jste se změnit stravovací návyky a utužit tak svoje zdraví? Nezapomínejte však, že pokud do svého každodenního života nezařadíte pohybové aktivity, budou výsledky Vašeho snažení pouze poloviční. Proč stojí za to překonat lenost, chodit se dobrovolně potit, funět a překonávat sebe sama? Dočtete se v tomto článku.